GÉPSzerelő

Főbb feladatok, munkák

  • Az új gyártású berendezések dokumentáció szerinti összeszerelése
  • Az összeszereléshez előkészített anyagok mennyiségi ellenőrzése
  • Egyszerű minőségi ellenőrzések elvégzése az összeszerelésre váró alkatrészeken és a készre szerelt egységeken
  • Elkészült termékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak

Elvárásaink

  • Szakirányú végzettség (mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előny

  • Mezőgazdasági gépszerelésben szerzett tapasztalat
  • Hidraulikus rendszerek szerelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Jármű villamossági ismeret
  • C,E kategóriás jogosítvány
  • Darukezelő, targoncavezető jogosítvány
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

e-mail.: allas@hidrot.hu

telefon: +36 30 946 4987